Menu

O nás

Firma Bareš se věnuje veškeré stavební, především omítací, technice od roku 1992. Prodáváme a servisujeme kompletní sortiment stavebních strojů mnoha renomovaných značek.

PUTZMEISTER, PFT, TURBOSOL, INOTEC a mnoho dalších

Ke všem stavebním strojům poskytujeme komplexní poradenskou službu, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Pomůžeme s výběrem vhodné mechanizace na základě  požadavků klienta.

Výběr ze sortimentu:

Servis stavebních strojů

Provádíme záruční a pozáruční servis stavebních strojů, technický dozor stavebních strojů a také konzultace. Po dobu opravy zajistíme zapůjčení náhradního stroje.

Náhradní díly pro stavební stroje

Dodáváme široký sortiment náhradních dílů na všechny běžné značky a typy strojů. Na stavební stroje prodávaných naší firmou dodáváme kompletní sortiment náhradních dílů.

Bazar stavebních strojů

Dovážíme použité stavební stroje ze SRN. Aktuální nabídku naleznete na stránce bazar. Použité stroje dodáváme i na objednávku, kontaktujte nás, sdělte nám, jaký stroj potřebujete a my vám ho zajistíme.

Veškeré konzultace poskytujeme zdarma!

Pokud Vás zaujalo něco z naší nabídky, nebo si nevíte rady s něčím, co s nabízeným sortimentem či službami souvisí, zavolejte nám.
Vše společně vyřešíme!